Sport

Okruhy pro běžkaře - Polevsko

Vážení sportovní přátelé,
rádi bychom vás informovali o aktuální situaci na běžeckých okruzích na Polevsku na Novoborsku v Lužických horách. Novinkou je *OKRUH PRO BRUSLENÍ*. Dále jsou veškeré okruhy pro klasiku upraveny skútrem. Podmínky pro běžecké lyžování *klasicky i bruslením* jsou na Polevsku ideální!

Závody v běhu na lyžích se blíží

SKI POLEVSKO: Závody v běhu na lyžích se blíží
Zima se pomalu hlásí o slovo a termíny běžeckých závodů na Polevsku se nezadržitelně blíží. Běžecké okruhy v okolí Polevska na Novoborsku v Lužických horách jsou připravené. První nadšenci na běžkách již o tomto víkendu vyrazili do stopy v okolí Polevska. Na strojovou úpravu tratí to ale zatím bohužel není. Čekáme na pořádnou nadílku sněhu, aby naše skútry mohli vyrazit na první úpravu stop.

Podzim v Českolipském Sportareálu

Vážení návštěvníci, dovolte nám představit finanční slevové akce, které jsme pro Vás připravili na podzimní měsíce. Nejdříve bychom Vás však chtěli upozornit, že se od 22.9.2009 mění otevírací doba do bazénu pro veřejnost, a to:

Fotožurnál : Vojenská auta na českolipském náměstí

Přinášíme další menší fotožurnál, tentokrát ze soboty 1. 8. 2009. Na náměstí v České Lípě byla k vidění americká vojenská auta. Foto Tomáš Křivánek.

Fotožurnál z VW ATACK 2009

Přinášíme vám fotožurnál z mezinárodního VW ATACK 2009, který se konal ve dnech 25. - 26.7.2009 v lyžařském areálu Vesec v Liberci. Bylo to již dvacáté setkání vozů VW a jejich milovníků, a i když počasí lehce nepřálo proběhly i tradiční závody a bylo se na co dívat! Foto Tomáš Křivánek.

Z Nového Boru na tajemný noční výstup na Klíč

Je tu opět další ročník Nočního výstupu na Klíč. Že jste na Klíči v noci ještě nebyli? Nebo byli a chtěli byste znova? Pak neváhejte a zúčastněte se čtvrtého ročníku této sportovně – kulturně – společenské akce. Výstup se koná v sobotu 25. července 2009 v Novém Boru.

Poděkování starostky za oblast sportu

Na českolipské radnici dnes 20.7. předala starostka města Hana Moudrá ocenění „Poděkování starostky“ panu Aloisi Leaderovi. Pan Alois Leder byl oceněn za kategorii sportu, a to za dlouholeté příkladné vedení jedné z největších českolipských sportovních organizací, Tělovýchovné jednoty Lokomotiva.

Trofeo Niké BOHEMIA 2009

V pátek 3. července zavítá do České Lípy Trofeo Niké BOHEMIA 2009. Jedná se o projekt zaměřený na podporu turistického ruchu v České republice, který spočívá ve spanilé jízdě 25 historických vozidel Libereckým krajem ve dnech 3.-5. července. V čele spanilé jízdy stane prezident projektu pan Karel Loprais s Tatrou Dakar.

Stáhnout PDF