Ostatní

Stěhujeme se!

Pro všechny návštěvníky serveru www.i-lipa.cz přinášíme zásadní informaci. Od 1. května 2010 jsme propojeni se serverem www.i-noviny.cz, kde najdete všechno to, na co jste byli zvyklí na našem webu a mnoho dalších aktuálních informaci z našeho regionu. Doufáme, že www.i-noviny.cz vás plně uspokojí a zachováte nám svoji přízeň.

Turistické autobusy s možností přepravy kol

Od května mohou českolipští obyvatelé využít nabídku turistických autobusů, které je o víkendech přepraví do turisticky atraktivních míst.

 

Skupina "Lords - oldtime rock" v Horní Polici

V rámci Sletu čarodějů a čarodějnic dne 30. dubna 2010 vystoupí Na Kovárně v Horní Polici kapela Lords -oldtime rock. Jste všichni srdečně zváni. Po akci je zajištěn autobus do České Lípy, odjezd z Horní Police ráno ve 3:00.

Pozvánka na Veteránské Sosnění a Rojení 2010

Hned tři veteránské akce uspořádá letos Czech Classic Cars Club. Kromě už tradičního Veteránského rojení v červnu to budou ještě dvě akce na autodromu Sosnová, ve spolupráci s „Global Assistance Racing Arena Autodrom Česká Lípa“, přičemž první se uskuteční již v neděli 2. května.

Výstavy ve Vlastivědném muzeu a galerii Česká Lípa

Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě vás zve na výstavy a expozice, které je možné shlédnout celý měsíc květen v prostorách muzea a jeho pobočkách.
Níže se dočtete o jaké výstavy se jedná a kde jsou v muzeu umístěny.

 

Máme pro vás další jméno v programu Reggae Ethnic Session (RealBeat)

Venezuelská posádka *Sin Sospechas* řídí svůj oranžový ska vlak od roku 1991. Svá kola pohánějí křiklavými kytarami, našlapanou dechovou sekcí a chytlavými songy. Jejich cílem je být mezinárodní kapelou a svou muzikou dobít svět. "Česká republiko, máme tě rádi!" vzkazoval zpěvák Gilberto po loňské rychtě na Mighty Sounds.

Vyhraj volný vstup na festival pro celou třídu!

REGGAE ETHNIC SESSION 2010 - 1.-3.7. 2010 - Žizníkov u České Lípy

Don Quijote de la Ancha

Představení, které prodlužuje život. To je podnadpis svérázně zpracované příběhu Dona Quijota a jeho věrného služebníka Sancho Panzy, který mohou diváci zhlédnout ve středu 7. dubna od 19 hodin v Městském divadle v Novém Boru. Představení Divadla Klauniky Brno, nechybí humor, nadsázka, fantazie ani mystifikace.

Stáhnout PDF