Tisková zpráva z Reggae festivalu

S přáním zdárného a radostného nového roku bychom vás rádi informovali o novinkách kolem vašeho oblíbeného letního reggae festivalu. Letos oslavíme už 10. narozeniny a Reggae Ethnic Session se tak dostává jako jediná tuzemská reggae akce do druhé dekády své existence! A to hlavně díky vám, kteří podporujete náš festival  a reggae scénu obecně.

 

Reggae Ethnic Session pro nás znamená pohodu, skvělou atmosféru, dobrou muziku a kvalitní zázemí. A to se samozřejmě nemění ani v novém roce. Právě naopak! Místem konání zůstavá rozlehlá louka v Žizníkově u České Lípy, kde i letos najdete tři kvalitně ozvučené scény, na kterých se představí mnoho desítek domácích i zahraničních interpretů. Pro jubilejní desátý ročník festivalu ovšem chceme posunout náš program  a dramaturgii ještě dál, směrem k mezinárodnímu formátu. Rozhodli jsme se proto spojit síly se zkušenými organizátory festivalu RealBeat. Ten existuje teprve od roku 2007, ale hned od prvního ročníku se jeho pořadatelé pustili do představování velkých jmen světové reggae scény. A to v rámci letního festivalu i klubových akcí během roku. Připomeňme si například premiérové koncerty hvězd jako jsou Inner Circle, Max Romeo, Sizzla, Capleton, Anthony B. Gentleman nebo Michael Rose. To naznačuje, jakým směrem se program Reggae Ethnic Session bude do budoucna ubírat.  

 

Třetí ročník RealBeatu proto proběhne společně s desátým ročníkem Reggae Ethnic Session jako jeden velký festival. Díky tomuto propojení chceme využít předností obou akcí, abychom vám všem nabídli, v rámci jednoho velkého festivalu, to nejlepší v programu, zázemí i atmosféře celého víkendu. Festival bude i letos třídenní oslavou začátku prázdnin a můžete se těšit na mnohá překvapení. Konkrétní program budeme zveřejňovat postupně na našich internetových stránkách. Předprodej byl zahájen v síti TicketStream v pondělí 12. ledna a prvních 500 lístků je právě v prodeji za nejvýhodnější možnou cenu 300 Kč. Tato cena se bude během jara zvyšovat až na konečných 650 Kč, které zaplatí návštěvník u brány festivalu. 

 

Těšíme se vás Beat promotion 

 

http://www.reggaefestival.cz/
http://www.realbeat.cz/
http://www.reggaemusic.cz/

Stáhnout PDF