"Ohrožený druh" Michala Horáčka – živě 28.4.

Po velkém úspěchu uvedení Ohroženého druhu na loňském festivalu Lípa Musica v  Novém Boru, přiváží hudební agentura Trifolium, ve středu 28. dubna v 19 hodin, tento projekt do České Lípy - Jiráskova divadla.
Koncertní provedení úspěšného alba Michala Horáčka – Ohrožený druh (nejprodávanější album roku 2008).

Ohrožený druh Michala Horáčka se stal velmi úspěšným hudebním šansonovým večerem a stává se na všech místech ojedinělým a vyprodaným projektem. Album, které se v roce 2008 stalo hudebním fenoménem, představují živě zpěvačky Tereza Nekudová, Naďa Válová, Hana Robinson, Natálie Kocábová, Lenka Nová a Věra Nerušilová. Hostem večera je František Segrádo, který mezi ženský element přináší protipól mužského světa.

Kromě písní ze zmiňovaného alba zazní i další skladby s texty Michala Horáčka a posluchači tak mohou slyšet: Zpráva, která všechno změní, Tramtárie, Tak to chodí, Praha, V úzkých či Bude mi lehká zem. Celé představení je pojato s nádechem divadelně - hudebního představení, kterému je přizpůsobena i scéna. Zpěvačky doprovází živá kapela v obsazení piano, kontrabas, kytara, housle.

Večer plný šansonových písní s texty Michala Horáčka. Šansonierky budou doprovozeny živou kapelou.
Účinkují: Tereza Nekudová , Naďa Válová, Hana Robinson, Natálie Kocábová, Lenka Nová, Věra Nerušilová, František Segrado.

 

Vstupenky v jednotné ceně 220,-Kč
Předprodej vstupenek pokladna přízemí KD Crystal:
pondělí - pátek 15.00 - 18.00 hodin
telefon:  +420 487 523 127 

 

foto: Lukáš Pelech -  archív Lípa Musica

 

Stáhnout PDF